Jak szybko schudnąć?

Wyślij formularz

Program Królów to indywidualnie opracowana dieta, dzięki której szybko i bezpiecznie zrzucisz zbędne kilogramy. Bez głodówki, bez liczenia kalorii i bez efektu jo-jo!

Na diecie Królów schudniesz już od 6 do 10 kg w pierwszym miesiącu.

Dzięki nam schudło już ponad 125 tysięcy osób!

01

Wymarzona sylwetka na lata!

Masz dość ciągłego odchudzania się? Z Programem Królów wreszcie osiągniesz efekty - zyskasz wymarzoną sylwetkę na lata, a Twój stan zdrowia ulegnie zdecydowanej poprawie!

02

Indywidualnie opracowany plan żywieniowy – bez wyrzeczeń i efektu jo-jo!

Otrzymasz spersonalizowany i szczegółowy plan posiłków - w zależności od wagi, wzrostu, wieku, celu i preferowanych produktów. Schudniesz bez głodu i liczenia kalorii. Jak to możliwe? Stworzymy dietę, która zadziała na Ciebie, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zobacz, jak wiele zyskasz z Programem Królów

Wypełnij formularz

03

Twoja dieta i plan metamorfozy zostaną opracowane przez wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów ds. żywienia, odpowiedzialnych za tysiące udanych przemian.

Ponadto będziesz miał stały kontakt z Ekspertem Programu Królów, który będzie Cię na bieżąco wspierał w realizacji Twojego planu żywieniowego.

Przez całą dietę wsparcie i opieka eksperta ds. żywienia – pomoże Ci osiągnąć upragniony cel

Radosław Król, Ekspert ds. odżywiania i dietoterapii, Twórca Programu Królów

Diety opracowane przez naszych ekspertów uwzględniają to, że możesz nie mieć czasu na przygotowywanie wyszukanych posiłków i spędzanie wielu godzin w kuchni. Dlatego otrzymujesz od nas proste do wdrożenia zalecenia, gotowe przepisy na zdrowe, zbilansowane posiłki wraz z listą produktów. Dzięki temu łatwo zmienisz swój sposób odżywiania!

04

Gotowe przepisy i proste do wdrożenia zalecenia – łatwo zmienisz swój sposób odżywiania!

Zbigniew Cybulski. Ekspert Programu Królów

Przekonaj się sam!

Nasz ekspert ds. żywienia skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h i przedstawi wszystkie szczegóły.

Wyślij formularz

O Twórcy Programu Królów

Twórca Programu Królów sam schudł 37 kg w ciągu 7 miesięcy. Zajął się dietami i zdrowym stylem życia ze względu na własny wygląd i stan zdrowia.

W wieku 42 lat ważył ponad 127 kilogramów i zaczął mieć problemy zdrowotne, nie mógł wchodzić po schodach, bolał go kręgosłup, pojawiły się żylaki i nadciśnienie. Stosował różne diety, ale nie dawały one dobrych efektów, poza tym wciąż był głodny. Wówczas razem z synem Radosławem, który jest technologiem żywienia, wymyślili własną metodę odchudzania. Taką, że można jeść sporo, smacznie, a przy tym schudnąć.

Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej, zmieniła się też jego psychika, nabrał pewności siebie. W wieku 63 lat cieszy się dobrym zdrowiem i sylwetką!

Grzegorz Król, twórca autorskiego programu odchudzania: Programu Królów.

Oto 3 kroki, które należy wykonać, aby stracić 6-10 kg w ciągu pierwszego miesiąca

1

Nasi dietetycy opracują dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy

2

Zacznij chudnąć bez efektu jo-jo i uzyskaj długotrwałe rezultaty

3

A następnie ...

Ciesz się wymarzoną sylwetką i dobrym samopoczuciem!

Wypełnij formularz, w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą

Dołącz do 125 000 zadowolonych osób, które uzyskały wymarzoną sylwetkę z Programem Królów!

„Z Programem Królów schudłam 17 kilogramów! Nie mam efektu jo-jo. Nigdy wcześniej nie czułam się lepiej w swoim ciele."

Angelika Wiśniewska

Anna Święcicka

"Startowałam z wagą 92,7 kg. W tej chwili ważę 71,3 kg. Schudłam ponad 20 kg. Nauczyłam się zdrowo odżywiać, a przy okazji pozbyłam się zbędnych kilogramów i wymieniłam garderobę na nową".

Anna Szkudlarek

"Przez 9 tygodni zredukowałam swoją wagę o 13 kilogramów. Jestem zachwycona efektami, otwartością, zaangażowaniem i sposobem prowadzenia mojej metamorfozy przez Ekspertkę Programu."

„Mam 58 lat . Dzięki Diecie Królów Zrealizowałam 140% założonego celu i schudłam 7 kg. Zastopowałam przybieranie na wadze i od ponad 2 lat nie tyję.”

Krystyna Serwa

Klaudia Krasowska

„Po 14 tygodniach realizacji Programu Królów jestem lżejsza o 17 kilogramów. Po wielu latach zmagań z własną wagą oraz licznymi fit dietami nauczyłam się, na czym polegają zasady zdrowego i regularnego odżywiania.”

Anna Ostafin-Sajnóg

„Stosując Dietę Królów zgubiłam 15 zbędnych kg. Podczas diety nie chodziłam głodna i nie myślałam o jedzeniu. Jadłam do syta i smacznie."

Wypełnij formularz

I ODBIERZ SWOJĄ DIETĘ JUŻ TERAZ!

NASZ EKSPERT DS. ŻYWIENIA SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ W CIĄGU 48H

TWOJE EFEKTY

zmiana stylu życia

wymarzona sylwetka

zgubienie zbędnych kilogramów

poprawa samopoczucia i stanu zdrowia

oczyszczenie

i wzmocnienie organizmu

brak efektu jo-jo

- pole wymagane

*

Administratorem strony i danych osobowych Użytkowników jest Program Królów Renata Król, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Program Królów Renata Król z siedzibą w Poznaniu (ul. Jana Kochanowskiego 24/1, 60-846 Poznań), posiadająca NIP 7871607453 i REGON 365093007.